Tak się stało, że połączyła nas wspólna myśl i potrzeba zrobienia czegoś dla idei POKOJU. W luźnej, niezorganizowanej grupie mamy nadzieję wzajemnie się wspierać. Każdy z nas realizuje swój sen, swoje marzenie, w jakiejś wspólnej drodze. Chcemy dzięki tej stronie dzielić się pomysłami i porywać do refleksji, zabawy, i zaangażowania.

Zapraszamy Was do tego samego. Czekamy na:

  • propozycje,
  • relacje,
  • komentarze,
  • zdjęcia,

z tego co u Was zadzieje, bądź zadziało się z okazji świętowania 21 września!

BeataD

Beata Muszyńska-Dębska

beata.md@dzienpokoju.pl
beata.debska@latajacazyrafa.pl

Kobieta, Żona, Matka, Trenerka, Idealistka, niespokojna dusza zachwycona światem i ludźmi.Gdybym miała siebie w kilku słowach określić – to chyba właśnie tak.
Dlaczego zaangażowałam się w rozpowszechnianie i współorganizowanie 21 września- Międzynarodowego Dnia Pokoju? 
Bo wierzę w ideę i moc sprawczą każdego pojedynczego człowieka. W to, że każdy z Nas ma takie same potrzeby,choć na różne sposoby radzi sobie z codziennością. Moje poszukiwania własnej drogi wciąż doprowadzają mnie do inspirujących ludzi i pomysłów na życie. Od kilku lat ogromnie inspiruje mnie drama i NVC – Nonviolent Communication. Staram się żyć w zgodzie z własnymi marzeniami, potrzebami i empatią dla tych, których spotykam na swojej drodze. To, czego doświadczam, co mnie wzbogaca staram sie przekazywać innym – pracując jako trenerka. Rok temu dostałam od Basi Koniarz informację o 21 września i otwarte zaproszenie do refleksji i pomysłów pod hasłem: co ja mogę zrobić tego dnia? i… po prostu wciągnęlo mnie… w tym roku realizuję kolejne pomysły, jednym z nich jest właśnie strona, na której jesteście.
Marzy mi się Świat bezpieczny i ciekawy. Taki, abym jako matka mogła go pokazywać własnym dzieciom. Aby moje wartości przekazywane im każdego dnia były spójne z tymi w szkole, na ulicy, gdziekolwiek się znajdą. Wierzę, że można to osiągnąć.
W tym miejscu chcę zaprosić każdego do refleksji i działań dla pokoju.
Zapraszam do świętowania 21 września przez 365 dni w roku!

Każdy z Nas może coś zrobić dla Pokoju!